Jodie Whittaker'ın yeni dizi projesi belli oldu: One Night

Jodie Whittaker'ın yeni dizi projesi belli oldu: One Night
Doctor Who'ya veda eden Jodie Whittaker'ın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Paramount+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan "One Night" dizisinin kadrosuna katıldı.

Nicole da Silva ve Yael Stone'un da başrolde olduğu dizinin çekimleri Avustralya'da devam ediyor. Easy Tiger ve Motive Pictures ortak yapımı dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. One Night'ın kadrosunda George Mason, Erroll Shand, Noni Hazlehurst, Tina Bursill, Damien Strouthos ve Jillian Nguyen de yer alıyor. Emily Ballou (The Slap, Taboo) dizinin senaryosunu kaleme alrıken Catherine Millar ve Lisa Matthews ise yönetmenliği üstlendi. 

Dizi, 20 yıl önceki bir gecede yaşanan travmatik olayların ardından aralarındaki bağın neredeyse yok olduğu Simone, Hat ve Tess adlı üç kadını konu alacak. O günden beri Simone bir roman yazarı olma konusunda gizli umutlar besler ve 40 yaşına geldiğinde, aklından çıkaramadığı o hikayeyi yazar. Üstelik ilk taslağı beklenmedik şekilde başarıya dönüşür. Ancak kitabın anlattığı yıkıcı hikayenin yalnızca ona ait olmadığının anlaşılması uzun sürmez.

Simone’un yazdığı romanının merkezinde, Tess ve Hat’in başından geçen bir trajedi vardır. Simone’un yıllardır peşlerini bırakmayan bir olaydan çıkar sağladığını görmek Hat ve Tess'i şoka uğratır. Gerçeği kurmacadan, anıyı öyküden ayırt etmek zorlaştıkça kitap, eski travmaları su yüzüne çıkararak tüm arkadaşlıklarını rayından çıkarmakla tehdit edecek ve her şeyi ortadan kaldırmak isteyen failleri harekete geçirecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER