Melisa Aslı Pamuk, Ego dizisini ve karakterini anlattı!

Melisa Aslı Pamuk, Ego dizisini ve karakterini anlattı!
Pazar akşamı ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşan olan “Ego”nun başrollerinden Melisa Aslı Pamuk, dizi ve karakteriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

“Ego” dizisi ile FOX ekranlarına gelen Melisa Aslı Pamuk, dizide Sibel karakterine hayat veriyor. İzleyicinin hiç izlemediği kadar gerçekçi bir karaktere hayat vereceğini söyleyen Pamuk; “Hiç izlemediğimiz bir şey izleyeceğiz. Ego’nun karakterleri diğer dizilere göre daha gerçekçi ve gri karakterlere sahip. Benim canlandırdığım karakterin de iyisi iyi, kötüsü kötü. Sibel; yalnız, güçlü ve başarılı bir kadın. Dizinin çekimleri de gayet güzel geçiyor. Çekimlerimiz Antalya’da başlayıp İstanbul’da devam etti. Antalya çekimlerinde gece denize girme sahnesinde korku dolu anlar yaşadım ama o da çok keyifli geçti.” dedi.

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı, yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün üstlendiği, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı, senaryosunu ise Erkan Birgören ile Tuna Görgün’ün kaleme aldığı “Ego”, her Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümleriyle FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER