Shonda Rhimes'ın yeni Netflix dizisi The Residence'ın başrolü belli oldu

Shonda Rhimes'ın yeni Netflix dizisi The Residence'ın başrolü belli oldu
Bridgerton ve Inventing Anna'yı izleyiciyle buluşturarak büyük bir başarı kazanan Shonda Rhimes'ın yeni Netflix dizisi The Residence'ın başrolü belli oldu. Uzo Aduba kadroya katıldı.

Rhimes'ın yapım ortağı Betsy Beers'la hazırladığı yeni dizi, Kate Anderson Brower'ın "The Residence: Inside the Private World of the White House" adlı romanından uyarlanıyor. Paul William Davies (For the People, Scandal) dizide showrunner olarak görev alıyor. Sezonu 8 bölümden oluşuyor.

132 oda. 157 şüpheli. Bir ölü. Bir tuhaf dedektif. Bir talihsiz hükümet yemeği. The Residence, dünyanın en ünlü konağı Beyaz Saray'daki yukarıdakiler, aşağıdakiler ve arkadakileri bir araya getiren bir "kim yaptı" hikayesi olacak ve bir cinayet gizemini izleyiciye sunacak.

Aduba, Şubat 2020'de duyurulan projede Metropolitan Polis Departmanı için çalışan bir danışman dedektife hayat verecek. İnsan davranışlarını gözlemleme konusunda iyi iş çıkaran Cupp, işini özgün ve konuşmaya dayalı biçimde yapıyor.

Netflix dizilerinden Orange is the New Black'le tanınan ve rolüyle 2 Emmy ödülü kazanan Uzo Aduba, yine Netflix'te yayınlanacak mini dizi Painkiller'ın kadrosunda da yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER