Son dönemde gelen iptal-devam haberleri: Yellowjackets, Warrior Nun, Shantaram, Step Up...

Son dönemde gelen iptal-devam haberleri: Yellowjackets, Warrior Nun, Shantaram, Step Up...
Son dönemde birçok diziden iptal/final ve onay haberi geldi.

* Apple TV+, Shantaram dizisini ilk sezonunun ardından iptal etti. İptal haberi 12 bölümlük sezon tamamlandıktan sonra geldi. Dizi, pandemi nedeniyle çekimlerine ara verip 2021'de dönmüştü ve yayına geçtiğimiz 14 Ekim'de başladı. 

* Showtime, 24 Mart'ta ikinci sezonu başlayacak Yellowjackets'e şimdiden 3. sezon onayını verdi.

* Netflix, 10 Kasım'da 2. sezonuyla dönen Warrior Nun dizisini ve 3 Kasım’da ilk sezonu yayınlanan komedi dizisi Blockbuster'ı iptal etti.

* 1994 yapımı The Santa Clause filminin devam dizisi olarak Disney+’ta ekrana gelen The Santa Clauses 2. sezon onayını aldı. Dizinin 6 bölümlük sezonu 14 Aralık'ta tamamlandı.

* ABD'deki kanallardan PBS’in yayınladığı Jane Austen uyarlaması Sanditon, gelecek sezonuyla final yapacak. 3. sezonu 19 Mart’ta başlayacak.

* HBO Max, 2. sezonunu 15 Aralık'ta tamamlayan komedi dizisi Sex Lives of College Girls'e 3. sezon onayını verdi.

* ABD (HBO Max) ve Kanada (CBC) ortak yapımı komedi dizisi Sort Of, 3. sezon onayını aldı. 2. sezonunu Kanada’da Aralık başında tamamlayan dizi, ABD yayınını ise yarıladı.

* Devam eden 3. sezonunu 18 Aralık'ta tamamlayacak olan drama dizisi Step Up, iptal oldu. İlk iki sezonu Youtube'da yayınlanan dizi, şirketin orijinal yapım dizilerden çekilmesinin ardından 3. sezon öncesi Starz'a transfer olmuştu. Başrollerden Naya Rivera'nın vefatının ardından da yerine Christina Milian geldi.

* BBC One'da ekrana gelen bölümlük antoloji drama Inside No. 9 ara veriyor. Dizinin yaratıcıları Reece Shearsmith ve Steve Pemberton yaptıkları açıklamada gelecek sene içinde çekilecek 9. sezonun ardından yeni bir sezonu yakın bir zaman içinde hazırlamayacaklarını ve diziye ileride belki dönebileceklerini söylediler.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER