Yellowjackets, 2. sezonuyla 24 Mart'ta ekrana dönüyor!

Yellowjackets, 2. sezonuyla 24 Mart'ta ekrana dönüyor!
Showtime'ın psikolojik korku ve gerilim hikayesi Yellowjackets'ın ekrana dönüş tarihi belli oldu. Yayınlanan kısa bir videoyla 2. sezonun 24 Mart'ta başlayacağı duyuruldu.

10 bölüm ilk sezonu Kasım 2021'de ekrana gelmeye başlayan Yellowjackets, uçak kazasından kurtulan bir grup yetenekli kız futbol takımı üyesini konu alıyor. Farklı zamanlarda da geçen dizi, kazadan kurtulan ama uzak bir ıssızlığa savrulan grubun hem 25 yıl sonraki hayatlarında parçaları bir araya getirmeye çalışmasını hem de içine düştükleri vahşileşmeyi ekrana getiriyor.

Kadrosunda Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci, Tawny Cypress, Ella Purnell, Sammi Hanratty, Sophie Thatcher, Sophie Nélisse, Steven Krueger, Jasmin Savoy Brown gibi isimleri bulunduran Yellowjackets'e 2. sezon öncesi Lauren Ambrose (Vanessa “Van” Palmer'ın yetişkin hali), Simone Kessell (Lottie'nin yetişkin hali) ve Elijah Wood da katıldı. Diziyi Ashley Lyle ve Bart Nickerson hazırlıyor, onlara Jonathan Lisco (Animal Kingdom) eşlik ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER