Elijah Wood, Yellowjackets'in 2. sezonunun kadrosunda!

Elijah Wood, Yellowjackets'in 2. sezonunun kadrosunda!
Yellowjackets'in hazırlıkları devam eden 2. sezonunun kadrosuna Elijah Wood da dahil oldu.

Psikolojik bir korku ve hayatta kalma hikayesi olan Yellowjackets, uçak kazasından kurtulan bir grup yetenekli kız futbol takımı üyesini konu alıyor. Farklı zamanlarda geçen dizi, kazadan kurtulan ama uzak bir ıssızlığa savrulan grubun hem 25 yıl sonraki hayatlarında parçaları bir araya getirmeye çalışmasını hem de içine düştükleri vahşileşmeyi ekrana getiriyor.

Lord of the Rings serisiyle tanınan ve TV kariyerinde Wilfred ve Dirk Gently’s Holistic Detective Agency gibi yapımlar da bulunan Elijah Wood, 2. sezonda Walter adında, kendince dedektiflik yapan bir vatandaşı oynayacak ve Misty'yi beklemediği ölçüde zorlayacak. 

ABD'deki kablolu kanallardan Showtime'da yayınlanan Yellowjackets'in kadrosunda Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci, Tawny Cypress, Ella Purnell, Sammi Hanratty, Sophie Thatcher, Sophie Nélisse, Steven Krueger, Jasmin Savoy Brown da yer alıyor. 2. sezon kadrosuna katılan Lauren Ambrose ve Simone Kessell, Van ve Lottie karakterlerinin günümüzdeki olgun versiyonlarını canlandıracak.

Çekimler 30 Ağustos'ta başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER