Sex Education'ın 4. sezon çekimleri başladı

Sex Education'ın 4. sezon çekimleri başladı
Sex Education'ın 4. sezonunun prodüksiyonu başladı ve sezondan ilk kareler paylaşıldı. Ayrıca kadroya katılan yeni isimler de duyuruldu.

Dizinin yeni sezonunda kadrodaki isimlerden Asa Butterfield (Otis), Gillian Anderson (Jean), Ncuti Gatwa (Eric), Aimee-Lou Wood (Aimee), Emma Mackey (Maeve), Connor Swindells (Adam), Kedar Williams-Stirling (Jackson), Mimi Keene (Ruby), George Robinson (Isaac), Chinenye Ezeudu (Vivienne), Dua Saleh (Cal), Alistair Petrie (Michael) ve Samantha Spiro (Maureen) rol almaya devam edecek.

Dan Levy (Schitt's Creek), Thaddea Graham, Marie Reuther, Felix Mufti, Anthony Lexa, Alexandra James ve Imani Yahshua onlara eşlik edecek. Önceki sezonlarda rol alan Patricia Allison (Ola), Tanya Reynolds (Lily), Simone Ashley (Olivia) ve Rahkee Thakrar (Emily) ise gelecek sezonda olmayacak.

Sex Education'ın geçtiğimiz sezon finalinde Moordale Secondary'nin kapanmasına karar verilmişti. Bu nedenle son seneleri için Cavendish Sixth Form College'a geçen Eric ve Otis, ilk günlerine adım atarlar. Otis, yeni kliniği konusunda gergindir; Eric ise diğer okuldaki gibi ezik olmamak için uğraşmaktadır. Ancak Cavendish'in kültürü Moordale'den gelen öğrenciler için şok edici olur. Çünkü burası başka bir seviyededir.

Viv, okulun öğrenciyi odağına alan rekabetsiz yaklaşımını garipserken, Jackson halen Cal'i atlatma aşamasındadır. Aimee, A Level Sanat dersi alarak yeni bir şeyler denerken Adam da ana akım eğitimin kendisine göre olup olmadığını sorgular. ABD'de olan Maeve ise Wallace Üniversitesi'nde, Thomas Molloy'la birlikte çalışarak hayalini gerçekleştirme koyulur. Maeve'i özleyen Otis, hem evdeki tek çocuk olmamaya hem de kampüsteki tek terapist olmamaya alışmaya çalışır.

Kadroya yeni katılan Levy, bahsi geçen Thomas Molloy'a hayat verecek. Diğer oyuncuların karakterleri ya da yeni sezonun yayın tarihi açıklanmadı. Galler'de başlayan çekimlerin yılın sonuna doğru devam etmesi bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER