Neve Campbell, Avalon dizisinin başrolünü üstlendi

Neve Campbell, Avalon dizisinin başrolünü üstlendi
Neve Campbell'in yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Avalon dizisinin başrolünü üstlendi 

David E. Kelley imzalı dizi projesi ABD'nin ulusal kanallarından ABC'de yayınlanacak. Son dönemde Big Little Lies, Nine Perfect Strangers, The Undoing, ve Big Shot gibi dizileri izleyiciyle buluşturan Kelley, kanal için Big Sky dizisini de ekrana getirdi. Ayrıca Kelley ve Campbell, Netflix'in yayınladığı The Lincoln Lawyer dizisinde birlikte çalıştılar. Campbell, dizinin 2. sezonunda da rol almaya devam edecek. Ayrıca Twisted Metal dizisiyle de ekrana gelecek ve Scream serisinin 6. filminde rol almayacak.

Avalon'un hikayesi Santa Catalina Adası üzerindeki Avalon bölgesinde geçecek. Los Angeles Şerif Departmanı'na bağlı Dedektif Nicole Searcy (Campbell), küçük bir ofisi yönetmektedir. Her yıl 1 milyondan fazla turist ağırlayan Catalina, bununla paralel olarak her gün feribotlar geldiğinde yüzlerde potansiyel yeni hikayeye ev sahipliği yapmaktadır. Dedektif Searcy de kendisiyle ve adayla ilgili bildiği her şeyi değiştirecek, kariyerinde iz bırakacak bir gizemin içine çekilecek.

Michael Connelly'nin geçen sene yayınlanan kısa hikayesinden uyarlanan dizinin yapımını A+E Studios ve 20th Television üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER