YOU'nun 4. sezonunun başlama tarihi değişti

 YOU'nun 4. sezonunun başlama tarihi değişti
YOU'nun 4. sezonunun başlama tarihi değişti.

İkiye ayrılan yeni sezonun ilk kısmının 10 Şubat'ta, ikinci kısmının 10 Mart'ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak iki kısım da birer gün geriye çekilerek 9 Şubat ve 9 Mart'a alındı. Ayrıca diziden yeni bir poster de geldi.

Charlotte Ritchie'nin yeni kadın başrol olarak dahil olduğu sezonda Lukas Gage, Tilly Keeper, Amy Leigh Hickman, Ed Speleers, Niccy Lin, Aidan Cheng, Stephen Hagan, Ben Wiggins, Eve Austin, Ozioma Whenu, Dario Coates, Sean Pertwee, Brad Alexander, Alison Pargeter ve Adam James de rol alıyor.

Penn Badgley'in başrolünde olduğu YOU'nun 3. sezonu Joe'nun Marienne'i (Tati Gabrielle) bulabilmek için Paris'e gitmesiyle tamamlanmıştı. Ritchie, sanat galerisi yöneten Kate karakterine hayat verecek. Etrafındakilere karşı duvarları olan ama arkadaşlarına sadık, etraftaki yetişkin olmaya alışkın Kate şüpheci, akıllı ve bağımsız birisi olarak öne çıkıyor.

Tatlı ve oldukça zengin biri olduğu için oportünist kişileri kendine çeken en yakın arkadaşı Lady Phoebe'ye karşı özellikle korumacı olan Kate, şu sıralar benmerkezci partisever Malcolm'la sevgili. Malcolm, Amerikalı aykırı tip Joe'yu ayrıcalıklı dünyalarına davet ettiğinde hem ondan hoşlanmıyor hem de onda bir şeylerin göründüğü gibi olmadığından şüpheleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER