Inter Medya, Kara Sevda için Asya'da yeni anlaşmalar duyurdu!

Inter Medya, Kara Sevda için Asya'da yeni anlaşmalar duyurdu!
Inter Medya, Kara Sevda dizisi için yeni anlaşmalar duyurdu. Ay Yapım imzalı dizi, Asya ülkelerinden Hindistan, Sri Lanka, Filipinler ve Malezya'ya lisanslandı.

Inter Medya'nın Asya bölgesindeki satış sorumlusu Pelin Koray, "Kara Sevda'nın Asya'daki başarılı performansını görmek ümit verici. Bangladeş ve Vietnam'daki lider kanallarla görüşmelerimiz de devam ediyor ve yakında tamamlanmasını umuyoruz. Öte yandan bunun Sefirin Kızı ve yeni dizimiz Gecenin Ucunda için bölgede yeni anlaşmalar sağlayabileceğine inanıyorum. İkisinin başrolünde de aynı dünyaca ünlü oyuncu, yani Neslihan Atagül var ve bölgedeki popülaritesi hızla artıyor." dedi.

Şimdiye kadar 110'dan fazla ülkeye lisanslanan Kara Sevda, 2016'da Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Telenovela ödülünü kazandı. Ayrıca Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde "En İyi Dizi" ödülünü alırken Neslihan Atagül Doğulu da "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü kazandı. Kadrosunda Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu'nun da yer aldığı dizi 2015-2017 arasında Star TV'de yayınlandı, 74 bölüm sürdü. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER