Disney, Indiana Jones dizisi için çalışmalara başladı

Disney, Indiana Jones dizisi için çalışmalara başladı
Disney, Indiana Jones serisini diziyle devam ettirmeyi planlıyor. Variety'nin haberine göre yeni bir dizi projesi için hazırlıklara başlandı.

30 Haziran 2023'te yeni filmiyle vizyona gelmeye hazırlanan Indiana Jones'un başrol oyuncusu Harrison Ford, gelecek filmin son filmi olduğunu daha önce açıklamıştı. Disney de seriyi yeni işlerle devam ettirmenin yollarını aramaya devam ediyor. Senarist arayışının devam ettiği projenin hikayesinin detayları, prequel ya da uzantı olup olmadığı ise şimdilik bilinmiyor.

Indiana Jones serisinde 1992-1993 arası iki sezon yayınlanan The Young Indiana Jones Chronicles ve 1994-1996 arası ekrana gelen 4 TV filmi de yer alıyor. Karakterin gençliğine ağırlık veren dizide farklı dönemlerini Sean Patrick Flanery, George Hall ve Corey Carrier canlandırdı.

1981'de ilk filmi yayınlanan Indiana Jones'un vizyona gelen dört filminin yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendi ve gişede 1.3 milyar dolar hasılat elde etti. James Mangold ise 5. filmde yönetmen olarak görev aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER