If Only, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen diziler listesinde girdi!

If Only, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen diziler listesinde girdi!
Netflix'in İspanya'da hayata geçirdiği If Only, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen diziler listesinde girdi.

https://top10.netflix.com/ üzerinden haftalık izlenme oranlarını açıklayan platform, son olarak 24-30 Ekim haftasının verilerini yayınladı. 28 Ekim'de izleyiciyle buluşan If Only, ilk 3 günde 9,100,000 saat izlenerek Dili İngilizce Olmayan Diziler listesinde 8. sırada yer aldı.

If Only Hakkında 

Temmuz 2020'de sansür sebebiyle Türkiye'de iptal edildiğini öğrendiğimiz If Only'nin Nisan 2021'de İspanya yapımı bir dizi olarak izleyici karşısına çıkacağı açıklanmıştı. Ay Yapım ortaklığında Ece Yörenç'in yaratıcılığını üstlendiği, Irma Correa’nın İspanya’ya adapte ettiği yeni dizinin ana oyuncu kadrosunda Megan Montaner, Miquel Fernández ve Michel Noher yer alıyor. Dizinin yapımını İspanya’da Boomerang TV üstlendi. Sezonu 8 bölümden oluşuyor. 

30’larındaki Emma, Nando ile olan 10 yıllık evliliğinden ve aile hayatından oldukça mutsuzdur. Romantizm veya heyecandan yoksun, tamamen rutine bağlamış evliliğinde bir gün eğer zamanda yolculuk yapabilseydi, Nando’nun evlenme teklifini asla kabul etmeyeceğini fark eder ve boşanmaya karar verir. Bundan birkaç gün sonra, yüzyılın en güçlü kanlı ay tutulması gerçekleşir ve Emma bir mucize eseri on yıl öncesine 2008 yılına geri gider. 30 yaşındaki aklıyla 20 yaşındaki bedenine hapsolmuştur. Şimdi hayat ona önümüzdeki 10 sene içerisinde nelerin olacağını bilmenin verdiği avantajla kim olduğunu ve kim olmak istediğini bir kez daha sorgulama şansı vermiştir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER