DARK’ın yaratıcılarının yeni dizisi 1899, 17 Kasım'da Netflix Türkiye'de!

DARK’ın yaratıcılarının yeni dizisi 1899, 17 Kasım'da Netflix Türkiye'de!
DARK’ın yaratıcıları Jantje Friese ve Baran bo Odar'ın Netflix'ye yayınlanacak yeni dizisi 1899, 17 Kasım'da Netflix Türkiye'de.

Buharlı bir göçmen gemisiyle Londra’dan batıya doğru yola çıkıp New York’a giden yolcuların hikayesi etrafında şekillenecek dizide, Avrupa’nın farklı bölgelerinden insanların aynı umutlarla ve hayallerle kendilerini bekleyen yeni yüzyıla ve geleceklerine doğru olan yolculuklarını izleyeceğiz. Açık denizde seyrederken, başıboş bırakılmış bir halde buldukları başka bir göçmen gemisiyle karşılaşan yolcular, onlara vaad edilen topraklar yerine kendilerini korkunç bir kabusun içinde bulacaklar.

Dizinin geniş kadrosunda Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann (Dark), Miguel Bernardeau (Elite), Maciej Musial (The Witcher), Anton Lesser, Lucas Lynggaard Tønnesen (The Rain), Rosalie Craig, Clara Rosager (The Rain), Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, José Pimentão, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards ve Alexandre Willaume yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER