Aldatmak dizisinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi

Aldatmak dizisinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi
Türkiye'nin önde gelen prodüksiyon ve dağıtım şirketi Inter Medya, bu sezonun sevilen drama dizilerinden Aldatmak'ın uluslararası dağıtımını üstlendi.

TIMS&B imzalı dizi yurt dışında "Deception" adıyla pazarlanacak. TIMS&B ve Inter Medya'nın yöneticileri 18 Ekim Salı günü MIPCOM'da basınla bir araya gelerek diziyi dünyaya tanıtacak.

Perşembe akşamları ATV'de ekrana gelen Aldatmak dizisinin kadrosunda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Feyza Sevil Güngör ve Caner Şahin gibi başarılı isimler yer alıyor. Diziyi yine ATV'de Perşembe akşamları ekrana gelen ve büyük bir başarıyla dört sezon boyunca yayın hayatını sürdüren Bir Zamanlar Çukurova dizisinin senaristi Yıldız Tunç kaleme alıyor, yönetmeni Murat Saraçoğlu ise yönetmenliğini üstleniyor.

17-20 Ekim tarihleri arasında Cannes'ta düzenlenen MIPCOM'a katılan Inter Medya, fuara Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Another Chance), Anne With An E dizisinin yerli uyarlaması Yeşil Vadi'nin Kızı (The Girl Of The Green Valley), günlük dizi Hicran ve 2023'te vizyonla buluşmaya hazırlanan Her Şeye Rağmen (Regardless) filminin yanı sıra Aziz, Akrep (Scorpion), Son Yaz (Last Summer), Maraşlı (The Trusted), Saygı (Respect) ve Dip (Deep) gibi yapımları da götürüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER