Mike Flanagan imzalı yeni korku dizisi The Midnight Club, 7 Ekim'de Netflix Türkiye'de!

Mike Flanagan imzalı yeni korku dizisi The Midnight Club, 7 Ekim'de Netflix Türkiye'de!
The Haunting: Tepedeki Ev'in yaratıcısı Mike Flanagan ve ekibi tarafından hayata geçirilen yeni korku dizisi The Midnight Club'ın tanıtımı ve posteri yayınlandı. Dizi, 7 Ekim'de Netflix Türkiye'de.

Ölümcül hastalıklardan muzdarip gençlerin kaldığı bir düşkünler yurdunda, sekiz hasta her gece yarısı bir araya gelerek birbirlerine hikâyeler anlatır ve aralarından ilk ölecek kişinin öteki dünyadan diğerlerine bir işaret vermesi konusunda anlaşmaya varırlar. Christopher Pike'ın 1994 tarihli aynı adlı romanından ve diğer eserlerinden uyarlandı.

Flanagan'ın önceki Netflix işlerinden isimlerin de yer aldığı The Midnight Club'ın kadrosunda Iman Benson, Igby Rigney (Midnight Mass), Annarah Cymone (Midnight Mass), Aya Furukawa, Adia, Ruth Codd, William Chris Sumpter, Sauriyan Sapkota, Rahul Kohli (The Haunting of Bly Manor, Midnight Mass), Zach Gilford (Midnight Mass), Samantha Sloyan (The Haunting of Hill House, Midnight Mass), Matt Biedel (Midnight Mass), Heather Langenkamp, Larsen Thompson, William B. Davis, Crystal Balint ve Patricia Drake bulunuyor.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER