İnsanlar İkiye Ayrılır, 23 Eylül'de Netflix Türkiye'de!

İnsanlar İkiye Ayrılır, 23 Eylül'de Netflix Türkiye'de!
BluTV ve Bir Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği, Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ı buluşturan İnsanlar İkiye Ayrılır Netflix Türkiye'ye geliyor. Film, 23 Eylül'de yayına girecek.

Tunç Şahin’in proje tasarımını ve senaristliğini üstlendiği, aynı zamanda da yönetmen koltuğuna oturduğu İnsanlar İkiye Ayrılır, BluTV’nin orijinal yapımlarından 7YÜZ'ün dünyasından yola çıkılarak hayata geçirildi. Antalya, İstanbul ve Ayvalık dahil birçok festivalde izleyiciyle buluşan film, 10 Eylül 2021'de vizyona girdikten sonra 10 Şubat 2022'de BluTV'de ekrana geldi.

İnsanlar İkiye Ayrılır’da, bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikayeleri anlatılıyor.
 
Filmde Biricik, Deniz ve Aydın’a Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut’un yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ederken; Metin Akdülger ve Hazal Türesan da konuk oyuncu olarak yer alıyor. İnsanlar İkiye Ayrılır, Antalya Film Festivali’nden ‘En İyi Senaryo’ ve ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ (Nezaket Erden) ödülleriyle ayrıldı.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER