The White Lotus: Blossom Circle'dan ilk tanıtım videosu geldi

The White Lotus: Blossom Circle'dan ilk tanıtım videosu geldi
The White Lotus dizisinin 2. sezonundan ilk tanıtım videosu geldi. "Blossom Circle" adını alan sezon Ekim ayında HBO'da yayınlanacak.

Mike White'ın hazırladığı HBO dizisinin 6 bölümlük ilk sezonu Hawaii'deki turistik bir otele tatil için gelen ve otelde çalışan bir grup insanın başından geçenleri, bu otelde işlenen bir cinayetin gizemini anlatıyor. İkinci sezon ise benzer çerçevede İtalya'nın Sicalya bölgesindeki bir otelde geçecek. Dizinin ilk sezonunda rol alan Jennifer Coolidge Tanya karakteriyle devam sezonunda da rol alıyor. Tanıtım videosunda Tanya, White Lotus oteller zincirini övdüğü bir reklamda yer alıyor.

2. sezonun kadrosunda Aubrey Plaza, Michael Imperioli, F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Tom Hollander, Haley Lu Richardson, Theo James, Meghann Fahy, Will Sharpe ve Leo Woodall da bulunuyor.

Aubrey Plaza, kocası Ethan (Will Sharpe) ve arkadaşlarıyla tatile gelen Harper Spiller'ı canlandıracak. James ve Fahy, diğer çift Cameron ile Daphne'yi oynayacak. Imperioli, yaşlı babasıyla ve üniversiteden yeni mezun oğluyla seyahat eden Dominic Di Grasso'ya hayat verecek. Babayı Abraham, oğlanı DiMarco canlandıracak. Leo Woodall, otelin gizemli konuklarından Jack'i canlandıracak. Tom Hollander İngiliz bir göçmene hayat verecek. Haley Lu Richardson, patronuyla seyahat eden Portia'ya hayat verecek ve bahsi geçen patronun Tanya olması bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER