Interview with the Vampire'ın dizi uyarlaması 2 Ekim'de başlıyor!

Interview with the Vampire'ın dizi uyarlaması 2 Ekim'de başlıyor!
Anne Rice'ın kaleme aldığı The Vampire Chronicles serisinden uyarlanan Interview with the Vampire'ın tanıtımı San Diego'da devam eden Comic-Con'da yayınlandı ve başlangıç tarihi belli oldu. Dizi 2 Ekim'de AMC kanalında başlayacak.

8 bölümlük sezonuyla ekrana gelecek vampir dramasını Rolin Jones yazdı ve showrunner olarak görev aldı. Aralık 2021'de vefat eden Anne Rice ve oğlu Christopher Rice ise yapımcı olarak yer aldılar. 

Interview with the Vampire’ın kitap versiyonu sahip olduğu ahlakın kalıntılarına tutunmaya çalışan Louis ile baştan çıkarıcı ve manipülatif bir psikopat olan Lestat’a, onların Amerika ve Avrupa’da yaptığı yolculuklara odaklanıyor. Hikaye, Louis de Pointe du Lac’ın hayatını, nasıl vampire dönüştürüldüğünü ve Lestat de Lioncourt tarafından nasıl akıl hocalığı yapıldığını bir muhabire anlatması ile başlıyor.

Dizinin başrollerinden Sam Reid (The Newsreader), Lestat karakterini canlandırırken Jacob Anderson (Game of Anderson) ise Louis'e hayat verecek. Dizide Bailey Bass, Kalyne Coleman, Christian Robinson, Assad Zaman, Eric Bogosian, Maura Grace Athari de rol alıyor.

The Vampire Chronicles serisinin ilk iki kitabı daha önce filme çekildi ve Interview with the Vampire isimli ilk filmde Lestat'ı Tom Cruise canlandırırken Brad Pitt ise Louis'i oynadı. 2002 yapımı serinin ikinci romanından uyarlama Queen of the Damned filminde ise Lestat'ı Stuart Townsend oynadı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER