Köpekbalığı haftası Discovery'de başlıyor!

Köpekbalığı haftası Discovery'de başlıyor!
Televizyonun en uzun soluklu yaz etkinliği olan Köpekbalığı Haftası, 34 yaşında! İzleyiciler tarafından en çok beklenen program serisi Köpekbalığı Haftası, 25 Temmuz Pazartesi 23.45 itibarıyla bir hafta boyunca Discovery’de başlıyor. 
 
Bilim insanları ve araştırma ekipleri tarafından kameralara yakalanan yürüyen köpekbalıkları ve bu muhteşem yırtıcıların hiç görülmemiş görüntüleri izleyicilerle buluşacak. Bahamalar'daki Exuma Adaları'ndan Papua Yeni Gine'ye kadar yeni destinasyonların ekrana geleceği Köpekbalığı Haftası’nda, bu anlaşılması zor canlıların çiftleşme ve göç yollarının yanı sıra tanımlanmamış bir türün bulguları da izleyiciyle buluşacak. 
 
Amerika’nın en ünlü reality şovu Impractical Jokers’in yıldızlarından Sal Vulcano, James Murray, Brian Quinn ve Jackass ekibinden Johnny Knoxville’in de aralarında bulunduğu pek çok yıldız da Köpekbalığı Haftası’na eşlik edecek.
 
“Büyük Beyaz Muharebesi” isimli yayınlanacak ilk programda; Michelle Jewel, Güney Afrika'daki büyük beyaz köpek balıklarının sadece avlanmak için değil, aynı zamanda birbirleriyle iletişim kurmak için sudan zıpladıklarını kanıtlamak için yola çıkıyor. 
 
“Uçan Köpekbalıklarıyla Derin Sularda” isimli ikinci programda ise; Okyanusun derinliklerine dalarak dünyanın en ölümcül yırtıcılarından birini yakından tanımanın ve gizli yaşantısını keşfetmenin zamanı geliyor. 
 
Köpekbalığı Haftası, 25 Temmuz Pazartesi 23.45’te Discovey’de başlıyor.
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER