Comic-Con'da Marvel'ın animasyon projeleriyle ilgili pek çok haber geldi

Comic-Con'da Marvel'ın animasyon projeleriyle ilgili pek çok haber geldi
San Diego'da düzenlenen Comic-Con fuarında Marvel'ın animasyon projeleriyle ilgili pek çok haber geldi. Disney'in Marvel filmleriyle ilgili haberler ise bu gece düzenlenecek panelde açıklanacak. Ancak şirketin önemli haberleri D23 etkinliğine bırakması bekleniyor.

** Guardians of Galaxy serisinin sevilen karakteri Groot'un yer alacağı, kısa animasyon bölümlerden oluşan I am Groot'un tanıtımı yayınlandı. 10 Ağustos'ta başlayacak dizinin ilk kısmı 5 bölüm sürecek, ilerleyen bir zamanda tekrar ekrana dönecek. Vin Diesel'in seslendirmesini üstlendiği karakterin dizisinde Bradley Cooper (Rocket) da yer alıyor.

Dizinin posterlerini ise gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.


** Spider-Man: Freshman Year, 2024'te başlayacak. Tom Holland'ın Peter Parker'ı seslendirmeyeceği animasyon dizide Daredevil karakteriyle Charlie Cox da yer alıyor. Kötüler arasında Rhino, Scorpion, Tarantula bulunacak. Norman Osborne ve Nico Minoru de dizide yer alacak. 

İlk sezon 2024'te başlayacak. Comic-Con'da "Senior Year" adıyla ikinci bir sezon hazırlanacağı da açıklandı.
** What If…? dizisinin ikinci sezonu 2023'in başlarında yayınlanacak. Sezonda Captain Carter, Black Widow, Steve Rogers, Odin, Valkyrie, Iron Man gibi karakter yer alacak.

** What If'deki zombi bölümünü devam ettirmesi beklenen Marvel's Zombies dizisi de 2024 içinde Disney+'ta izleyiciyle buluşacak.

Zombiler ve kötüler olarak Hawkeye, Captain America, Abomination, Ghost, Captain Marvel, Wanda ve Okoye yer alacak. Onlara kahramanlar olarak Yelena, Katy (Shang-Chi), Kate Bishop, Red Guardian, Jimmy Woo, Death Dealer, Shang-Chi, Ms. Marvel eşlik edecek.

** X-Men ’97, sonbahar aylarında izleyiciyle buluşacak. Dizide Rogue, Beast, Gambit, Jean Grey, Wolverine, Storm, Jubilee ve Cyclops gibi karakterlerin yanı sıra Cable, Bishop, Morph, Nightcrawler, Roberto Da Costa, The Hellfire Club'ın üyeleri, Emma Frost, Callisto ve Magneto gibi karakterler ekrana gelecek. Magneto'nun yeni lider olacağı dizinin kötü karakterleri ise Bolivar Trask ve Sentinels.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER