Kurt ve Wyatt Russell, Apple'ın Godzilla dizisinin kadrosunda

Kurt ve Wyatt Russell, Apple'ın Godzilla dizisinin kadrosunda
Usta aktör Kurt Russell ve kendisi gibi oyuncu olan oğlu Wyatt Russell, Apple'ın Godzilla dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Legendary Television'ın yapımını üstlendiği, oyuncularla çekilecek dizinin hikayesi Monsterverse'te geçecek. Godzilla ve Titanlar arasındaki savaşın ardından, canavarların gerçek olduğunun kabul edildiği yeni gerçeklikte San Fransisco'lu bir ailenin yolculuğu onları gömülmüş sıralara ve Monarch adıyla bilinen gizli bir organizasyona götürecek. Gizli bir devlet birimi olan Monarch'ın amacı Godzilla ve diğer Titanlar'ın varlığını örtbas etmek ve dünyayı onlardan korumak.

Yeni dizinin kadrosunda Anna Sawai (Pachinko), Ren Watabe, Kiersey Clemons, Joe Tippett ve Elisa Lasowski de yer alıyor. Chris Black ve Matt Fraction'ın hazırladığı projede Black showrunner olarak da görev alıyor. Godzilla'nın haklarına sahip olan Toho Co. Ltd., karakteri dizi için Legendary'ye lisansladı ve projede yapımcı olarak yer alıyor.

2014 yapımı Godzilla ile yeniden başlayan Monsterverse'te Kong: Skull Island (2017), Godzilla: King of the Monsters (2019) ve Godzilla vs. Kong (2021) filmleri de bulunuyor. Dört film gişede yaklaşık 2 milyar dolar gişe hasılatına ulaştı. Ayrıca Netflix'te ekrana gelmesi için animasyon dizi Skull Island da hazırlanıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER