Freema Agyeman, New Amsterdam'dan ayrıldı

Freema Agyeman, New Amsterdam'dan ayrıldı
New Amsterdam, gelecek sezona büyük bir eksikle devam edecek. Dizide Dr. Helen Sharpe karakterini canlandıran Freema Agyeman'ın 5. sezonda rol almayacağı açıklandı.

TVLine'ın özel haberine göre ayrılık kararı oyuncunun kendisine ait. Agyeman, yaratıcı/showrunner David Schulner ve yönetici yapımcı Peter Horton da yaptıkları açıklamalarla ayrılığı doğruladılar. Oyuncu, açıklamasında önlüğü asmanın zamanının geldiğini bahsetse de ayrılık kararının detayına girmedi. Fanlara ve karakteri için senarist ekibine de teşekkür eden Freema Agyeman, hikayenin nasıl tamamlanacağını görmeyi merakla beklediğini ekledi.

New Amsterdam, 5. ve son sezonuna 20 Eylül'de başlayacak. Dizinin 4. sezon finalinde Max ve Helen'in evlilik kararı New York'ta çıkan fırtınadan etkilenmişti. Uçakla şehre gelecek olan Helen'dan bir süre haber alamayan Max, daha sonra ise Helen'ın düğüne gelmeyeceğini öğrenmişti.

Freema Agyeman, şu sıralar İngiliz Sky kanalında yayınlanacak, Lily Allen'ın da başrolde yer aldığı komedi dizisi Dreamland'in çekimleriyle meşgul.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER