Dr. Death, 2. sezonuyla geri dönecek!

Dr. Death, 2. sezonuyla geri dönecek!
Dr. Death, 2. sezonuyla geri dönecek.

İlk sezonuyla geçtiğimiz yılın Temmuz ayında ABD merkezli dijital platform Peacock'ta ekrana gelen 8 bölümlük mini dizinin yeni sezon onayı aldığı açıklandı. Patrick Macmanus tarafından yaratılan aynı adlı podcaste dayanan dizi, antoloji formatına dönüşecek.

Dizinin ilk sezonu, 38 hastasını sakatlayan veya masa başında kaybeden cerrah Dr. Christopher Duntsch vakasına odaklanmıştı. 2. sezon ise podcastin yakın zaman önce yayınlanan 3. sezonunu konu alacak. Başarılı ameliyatlarıyla "Miracle Man" lakabını alan ve yenilikçi operasyonlarıyla tanınan cerrah Paolo Macchiarini’nin hikayesi anlatılacak.

Araştırmacı gazeteci Benita Alexander bir hikaye için ona yaklaştığında kişisel ve profesyonel hayatı arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar ve Benita’nın hayatını sonsuza dek değiştirir. Benita, Paolo’nun sırlarını korumak için ne kadar ileri gideceğini öğrenirken, dünyanın dört bir yanından bir grup doktor, Miracle Man hakkındaki her şeyi sorgulayan şok edici keşifler yapar.

İlk sezonda da görev alan Ashley Michel Hoban, 2. sezonu hazırlayacak. Patrick Macmanus ise yönetici yapımcı olarak görev alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER