Mükemmel Eşleşme dizisi ilk bölümüyle ekranlara geliyor!

Mükemmel Eşleşme dizisi ilk bölümüyle ekranlara geliyor!
TRT 1’in yaz sezonunda ekranlara getireceği “Mükemmel Eşleşme” ilk bölümüyle ekranlara geliyor.
 
Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran “Mükemmel Eşleşme” 16 Temmuz Cumartesi (yarın) akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.
 
Mükemmel Eşleşme’nin oyuncu kadrosunda; Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi isimler yer alıyor.
 
Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu edinen dizinin yönetmenliğini Emre Kavuk üstleniyor.
 
Birinci bölümü 16 Temmuz Cumartesi (yarın) akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek olan “Mükemmel Eşleşme”nin ilk bölümü ise şöyle:
 
Pınar ve Kerem dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da birbirlerinden kilometrelerce uzaktaki büyük plazalarda 1+0 dairelerde kariyerlerinin peşinde tek başlarına bir hayat sürmektedir.  Ne Pınar ne de Kerem evlenip çocuk sahibi olmayı, bir aile kurmayı düşünmemektedir. Yalnız ve konforlu hayatlarından son derece memnundurlar, ancak aileleri bu durumdan hiç hoşnut değildir. Birbirinden habersiz olan bu iki aile çocuklarının evlilik yaşının gelmiş de geçmekte olduğu konusunda hemfikirdir.

Hem Pınar’ı hem Kerem’i hem de aileleri yakından tanıyan Sevinç Abla olaya el koyar.

2022 yılının Haziran ayında “görücü usulü” bir evlilik kulağa garip gelse de, detaylar analiz edildiğinde, “görücü usulünün” günümüzdeki eşleştirme algoritmalarından çok daha başarılı olduğu açıktır. Ancak Kerem de Pınar da görücü usulü evliliğe şiddetli karşı çıkar. Hatta bir birleriyle görüşmek, tanışmak bile istemezler. Onları ikna etmek çok zor olsa da aileler pes edecek gibi değildir.

"Mükemmel Eşleşme " 16 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de TRT 1'de...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER