Jonathan Bailey, Fellow Travelers dizisinin kadrosuna katıldı

Jonathan Bailey, Fellow Travelers dizisinin kadrosuna katıldı
Bridgerton dizisinin başrollerinden Jonathan Bailey, Fellow Travelers dizisinin kadrosuna da katıldı.

Nisan ayında duyurulan diziyi ABD'deki kablolu kanallardan Showtime yayınlanacak ve sezonu 8 bölüm sürecek. Diziyi kanalın yapımlarından Ray Donovan'da da çalışan, Philadelphia filmiyle Oscar adaylığı kazanan Ron Nyswaner hazırlıyor. Fremantle (American Gods, The Mosquito Coast) ise Showtime'la birlikte yapımını üstlendi. Dizi projesi Thomas Mallon'un aynı isimli romanından uyarlandı. Prodüksiyon, ay sonunda Toronto'da başlayacak.

1950'li yıllarla başlayacak olan Fellow Travelers'ın hikayesi yaklaşık 40 yıllık bir süreci iki adamın ilişkisi üzerinden kapsayacak. Hawkins Fuller ve Tim Laughlin, McCarthycilik'in gölgesindeki Washington'da tanışırlar. Yakışıklı ve karizmatik Hawkins'in finansal olarak memnun eden, politikanın perde arkasında geçen bir kariyeri vardır. Tim ise idealizm ve dini inançla dolu genç bir adamdır. 

Aralarında başlayan romantizm, Joseph McCarthy ve Roy Cohn'un "huzur bozuculara ve cinsel sapkınlara" savaş açmasıyla sekteye uğrar. Ancak kendileriyle ve dünyayla mücadele ederken bir yandan da yolları 60'lı yıllardaki Vietnam Savaşı protestolarında, 70'li yıllardaki uyuşturucu dolu disko hedonizmi döneminde ve 80'li yıllardaki AIDS krizinde kesişir.

Matt Bomer, bahsi geçen Hawkins'i, Bailey ise Tim'i canlandıracak. Allison Williams (Girls), Hawkins'i uzun zamandır tanıyan, önemli bir senatörün kızı olan Lucy Smith'i oynayacak. 

TV kariyerinde Chewing Gum, Broadchurch ve Crashing gibi yapımlar da bulunan Jonathan Bailey, prodüksiyonu devam eden Bridgerton dizisinin 3. sezonunda da rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER