Yalnızım Mesut Bey programı yeni sezonuyla BluTV’de!

Yalnızım Mesut Bey programı yeni sezonuyla BluTV’de!
BluTV’nin yalnızlığı seçen ve yalnızlıktan kurtulmak için türlü çaba sarf eden zıt kutupları bir araya getiren sevilen programı ‘Yalnızım Mesut Bey’, yeni sezonuyla bugünden itibaren yayında.
 
İlk sezonuyla büyük ilgi gören, mizah dünyasının başarılı ismi Mesut Süre’nin hazırlayıp sunduğu ve ‘yalnızlık’ konusunun enine boyuna tartışıldığı eğlenceli program ‘Yalnızım Mesut Bey’, yeni sezonuyla BluTV kullanıcılarının karşısına çıkıyor.
 
Kendine has üslubuyla izleyenlerine kahkaha dolu anlar yaşatan Mesut Süre, ‘Yalnızım Mesut Bey’de konuklarının herkese tanıdık gelen yalnızlık hikayelerine yer veriyor. Her hafta üç yalnızı sahnede ağırlayan Mesut Süre, seyircilerin de katılımıyla, konuklarının yalnızlık hikayelerini didik didik ediyor. İzleyicilerin mutlaka kendi hayatlarından parçalar bulduğu programda Süre’nin konuklarından birbirlerine tavsiyeler vermelerini istemesi ise kahkaha dolu anlara yol açıyor. 
 
Temascha Yapım imzalı, yapımcılığını Süreyya Bursa’nın üstlendiği ‘Yalnızım Mesut Bey’ yeni sezonuyla bugün 18.00’den itibaren BluTV’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER