Balkan Ninnisi dizisinin afişi yayınlandı!

Balkan Ninnisi dizisinin afişi yayınlandı!
TRT 1’in yaz sezonunda ekrana getireceği, uzun yıllar sonra yurt dışında çekilen iddialı yapımlardan biri olan “Balkan Ninnisi”nin afişi de yayınlandı. Çekimlerine Mayıs ayında Üsküp’te başlanan dizinin yayınlanan tanıtımları büyük ilgi gördü.
 
 Sanat dünyasının usta isimleri Erdal Özyağcılar ve Özlem Türkad’ın başrolleri Emre Bey ve Merih Öztürk’le paylaştığı dizide, Üsküp’de yaşayan iki ayrı milletten ailelerin aynı konakta buluşmaları ve sonrasında ortaya çıkan ilginç olaylar konu ediliyor.
 
Erdal Özyağcılar’ın ‘Köfteci Süleyman’, Özlem Türkad’ın ise ‘Neriman’ karakteriyle büyük ilgi çekeceği dizide, aynı konakta yaşayan iki gencin yaşadığı büyük aşk ve engellerle mücadelesi ekranlara yansıtılacak.
 
Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçen etkileyici hikayesiyle büyük beğeni toplayacak “Balkan Ninnisi”, Balkan insanının samimi, son derece içten, neşeli ve eğlenceli öykülerini TRT 1 ekranlarına getirecek.

Erdal Özyağcılar ve Özlem Türkad’ın,  başrolleri Emre Bey ve Merih Öztürk’le paylaştığı dizide, Hakan Boyav, Can Kolukısa,  Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut ve Erman Saban rol alıyor. 
 
Önceden hayatları kesişen, kaderin cilvesi olarak tarihi bir konakta buluşan Türk ve Makedon aileler ile birbirini ölesiye seven iki gencin yaşamlarından kesitleri ekranlara yansıtacak “Balkan Ninnisi”nin yapımcılığını Yalçın Arı ve Uğur Uzunok, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca ve Volkan Kapkın üstleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER