Masal Şatosu: Peri Hırsızı’nın ikinci sezonu BluTV'de yayınlandı!

Masal Şatosu: Peri Hırsızı’nın ikinci sezonu BluTV'de yayınlandı!
BluTV’nin Kids çatısı altında izleyicisine sunduğu yeni içeriklerine bir yenisi daha ekleniyor. BluTV Kids’in ilk özel yapımı olan 'Masal Şatosu: Peri Hırsızı’nın ikinci sezonu bugün itibariyle hayranlarıyla buluşuyor.

BluTV’nin ilk özel yapım çocuk dizisi olan yapımını DMC, NETD, RETROPRO, WOVIE’nin üstlendiği ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’, izleyicilerini ikinci sezonuyla yine büyüleyici bir dünyaya götürüyor. Senaryosunu Başak Gülsoy’un kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Burak Kuka’nın oturduğu sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer, Berkan Hamedi, Derya Alabora, Ozan Varol, Nila Fırat, Cansu Öztekin yer alıyor.
 
Dizinin ikinci sezonunda kahramanımız Neşe (Ecrin Su Çoban), olacaklardan habersiz 15.yaş gününü kutladığı gecenin sonunda odasındaki elbise dolabından çıkan ve büyülü ormandan geçerek kendisini ziyarete gelen iki küçük Elf ile tanışır. Nuki ve Pudin isimli bu iki yaramaz onu sihirli bir maceranın başlangıcı olan Büyücü ile tanıştırır. Masal Diyarı’nın seçilmiş Elçi’si olduğunu öğrenen Neşe, Büyücü’den aldığı kolye sayesinde bir yandan sihir yapmayı öğrenirken bir yandan yeni kazandığı bu gücünü kullanarak okuldaki arkadaşları ve ailesi ile birlikte sıra dışı maceralar yaşamaya başlar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER