İçimizdeki Ateş dizisinin setinden özel kareler yayınlandı!

İçimizdeki Ateş dizisinin setinden özel kareler yayınlandı!
atv ekranlarında yayınlanacak, yapımını Fabrika Yapım’ın, yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği ‘İçimizdeki Ateş’ dizisi yakında atv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Çekimleri İstanbul’daki setlerde tüm hızıyla devam eden dizinin seti uyumlu ve neşeli çalışma ortamıyla dikkat çekiyor. Genç yıldızların usta isimlerle buluştuğu dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken, senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz, Nur Özlem Elginöz yazıyor.
 
‘İçimizdeki Ateş’ dizisi hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra Yener Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak çalışmaya başlayan ve gerçek hayatın dikenli yollarında yürürken birbirlerinden güç alan gençlerin hikayesini anlatacak.
 
Kısa sürede uyum sağladıklarını ve karakterleriyle bütünleştiklerini söyleyen genç yıldızlar, geçtiğimiz günlerde ‘İçimizdeki Ateş’i merakla bekleyen hayranlarına özel pozlar verdi.
 
Dizinin genç oyuncuları İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural), Atakan Hoşgören (Ege Şahin), Gizem Arıkan (Bahar Sayın) ve Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman) kamera önünde olduğu gibi kamera arasında da vaktinin çoğunu birlikte geçiriyor.
 
‘İçimizdeki Ateş’ yakında atv’de başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER