The Summer I Turned Pretty, 17 Haziran'da Amazon Prime'da!

The Summer I Turned Pretty, 17 Haziran'da Amazon Prime'da!
To All The Boys serisinin yazarı Jenny Han'ın kaleme aldığı The Summer I Turned Pretty serisinin dizi uyarlaması 17 Haziran'da Amazon Prime'da izleyiciyle buluşacak.

Sezonu 8 bölüm sürecek yeni dizinin pilot bölümünü Han kendisi kaleme aldı ve dizide Gabrielle Stanton'la (Haven, The Flash) birlikte çalıştı. Projenin yapımını wiip ve Amazon Studios üstlendi. Dizinin kadrosunda Lola Tung, Rachel Blanchard, Jackie Chung, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Tom Everett Scott, Sean Kaufman, Alfredo Narciso, David Iacono, Summer Madison, Rain Spencer ve Minnie Mills yer alıyor.

Çok jenerasyonlu bir drama olan The Summer I Turned Pretty'de yazları annesi ve ağabeyiyle Cousin’s Beach'te geçiren Isabel “Belly” Conklin'le birlikte annesinin en yakın arkadaşı ve onun oğulları yer alacak. Bir kız ile iki erkek kardeş arasındaki aşk üçgeni, anneler ile çocukları arasındaki ilişki, güçlü kadın arkadaşlığı, ilk aşk, ilk kalp kırıklığı ve mükemmel bir yazın sihri gibi konular işlenecek.

2013'te ilk kez basılan The Summer I Turned Pretty'nin daha önce Lionsgate tarafından film hakları alınmıştı ama proje gerçeğe dönüşmedi. Dizi uyarlamasının tanıtımlarını aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER