Duy Beni dizisinin oyuncuları ilk kez bir araya geldi!

Duy Beni dizisinin oyuncuları ilk kez bir araya geldi!
Star’ın yeni dizisi ‘Duy Beni’ yakında başlıyor. Dizinin oyuncuları ilk kez bir araya gelerek ilk kez birlikte poz verdi. Başrollerinde; Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Murat Daltaban ve Durul Bazan’ın  yer aldığı “Duy Beni” şimdiden merak uyandırdı.
 
Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği ‘Duy Beni’, yakında Star ekranında seyirci ile buluşacak. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Makbule Kosif kaleme alıyor. “Duy Beni”nin oyuncu kadrosunda; Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız gibi oyuncular yer alıyor.
 
Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan Duy Beni’nin hikayesinde, zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan "zorbalık" olgusunu etkileyici bir aile ve gençlik dramasıyla ekrana gelecek.
 
‘Duy Beni’ yakında Star’da…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER