CBS'ten 4 yeni drama geliyor: True Lies, East New York, Fire Country & So Help Me Todd

CBS'ten 4 yeni drama geliyor: True Lies, East New York, Fire Country & So Help Me Todd
Bu sezon B Positive, United States of Al, Good Sam, Magnum P.I. dizilerini iptal eden, Bull için final duyurusu yapan CBS'ten gelecek sezon öncesi 4 dizi duyurusu geldi. Kanal sadece dramalara onay verirken gündemindeki komedi projelerini pas geçti.

** East New York:

Regina Haywood (Amanda Warren), Doğu New York'ta işçi sınıfının ağırlıklı yaşadığı bir bölgede çalışan ve yeni terfi almış bir komiser yardımcısıdır. Kimisi sosyal değişim ve şehri güzelleştirme için kullandığı metotlara karşı gönülsüz olsa da çok çeşitli memur ve dedektiflerin görev aldığı bir grubu yönetmektedir.

Kadroda Kevin Rankin, Jimmy Smits, Ruben Santiago-Hudson, Richard Kind, Elizabeth Rodriguez, Lavel Schley ve Olivia Luccardi de yer alıyor. William Finkelstein ve Mike Flynn senaryoyu kaleme alıyor. Warner Bros. Television ve Skyemac Productions yapımını üstleniyor.


** Fire Country:

Kefaret ve kısaltılmış hapis cezası arayışındaki genç hükümlü Bode Donovan (Max Thieriot), Kuzey Kaliforniya’daki bir yangın söndürme programına katılarak memleketine dönüş yapar ve diğer mahkumlarla birlikte bölgedeki büyük yangınları söndürmek için seçkin itfaiyecilerle çalışır.

Dizi, Kuzey Kaliforniya’nın yangın bölgesinde büyüyen Max Thieriot’nun (Bates Motel) deneyimlerinden esinlendi. Aynı gruba bağlı SEAL Team dizisinin kadrosunda yer alan Thieriot, iki dizide de oynamaya devam edecek. Fire Country'nin yapımını Jerry Bruckheimer Television ve CBS Studios üstleniyor. Tony Phelan (Grey's Anatomy, Madam Secretary) ve Joan Rater hazırlıyor.

Dizide Billy Burke (Maid, Revolution), Kevin Alejandro (Lucifer, True Blood), Diane Farr, Stephanie Arcila, Jordan Calloway ve Jules Latimer de rol alıyor.


** So Help Me Todd

Yetenekli fakat amaçsız, ailenin kara koyunu olan bir özel dedektif, evliliği bozulduktan sonra sersemleyen başarılı avukat annesinin yanında araştırmacı olarak gönülsüz de olsa çalışmaya başlar.

Dizinin başrollerinde Marcia Gay Harden ve Skylar Astin yer alıyor. Onlara Madeline Wise, Tristen J. Winger, Inga Schlingmann ve Rosa Arredondo eşlik ediyor. Scott Prendergast, Liz Kruger'la birlikte senaryoyu kaleme alıp Craig Shapiro'yla birlikte showrunner olarak görev alacak. Yapımını CBS Studios üstleniyor.** True Lies:

Arnold Schwarzenegger ve Jamie Lee Curtis'in başrolünde olduğu, James Cameron‘ın yönettiği 1994 yapımı aksiyon-macera-komedi filminin dizi uyarlaması olacak. Başrollerde Steve Howey (Shameless) ve Ginger Gonzaga (She-Hulk) yer alırken onlara Erica Hernandez, Omar Benson Miller, Mike O’Gorman, Annabella Didion ve Lucas Jaye eşlik ediyor.

Tatminsiz bir banliyö ev kadını olan Helen, işinde uzman bir bilgisayar danışmanı olan kocası Harry’nin yetenekli bir uluslararası casus olduğunu keşfedince büyük şaşkınlık yaşar. Tutkusuz evliliklerini canlandırmaya çalışırken dünyayı kurtarmak için onunla birlikte çalışmak üzere işe alınır. Böylece tehlike ve macera dolu bir hayata sürüklenir.

Matt Nix (Burn Notice) senaryoyu kaleme alıyor, 20th Television yapımını üstleniyor. James Cameron, yönetici yapımcı olarak projede yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER