Shining Vale ve Minx dizileri 2. sezon onaylarını aldı

Shining Vale ve Minx dizileri 2. sezon onaylarını aldı
Shining Vale dizisi ekran hayatına devam edecek.

ABD'nin kablolu kanallarından Starz'da yayınlanan dizi, 17 Nisan'da 8 bölümlük sezonunu tamamlamıştı. Courteney Cox'un başrolünde yer aldığı; Greg Kinnear, Gus Birney, Dylan Gage, Mira Sorvino, Merrin Dungey gibi isimleri de kadrosunda bulunduran korku, fantastik, komedi dizisi 2. sezon onayını aldı.

Patricia “Pat” Phelps, geçmişte yazdığı bir romanla şöhret kazanmış ama ikinci romanını bir türlü yazamamıştır. Kocasıyla en son ne zaman seks yaptığını hatırlamamaktadır. Çocukları ise ondan nefret ettikleri bir ergenlik geçirmektedir. Pat'in evliliğini kurtarmak için verdiği karar sonrası şehirden kaçıp küçük bir kasabaya taşınan bu geçimsiz aile daha önce pek çok vahşetin yaşandığı bir eve yerleşir. Ama depresyona girdiği düşünülen Pat dışında kimse durumun farkına varmaz. Üstelik ev hayaletlidir.
HBO Max ise 10 bölümlük ilk sezonunu geçtiğimiz ay tamamlayan Minx dizisine 2. sezon onayı verdiğini açıkladı.

Hikayesi 1970'lerde geçen dizi, kadınlara yönelik ilk erotik dergiyi çıkarmak üzere bir araya gelen bir grup insanın başından geçenleri konu alıyor. 1970li yılların Los Angeles'ında geçen dizinin kadrosunda Jake Johnson, Ophelia Lovibond, Idara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano ve Oscar Montoya yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER