Tom Clancy’s Jack Ryan, 4. sezonuyla final yapacak

Tom Clancy’s Jack Ryan, 4. sezonuyla final yapacak
Jack Ryan için yolun sonu gözüktü.

Amazon Prime'da ekrana gelen dizinin Ekim 2021'de 4. sezon onayı aldığını duyurmuştuk. Deadline'ın haberine göre 4. sezon aynı zamanda son olacak. 3. sezonu henüz yayınlanmayan ve tarihi belli olmayan dramanın 2022 içinde ekrana dönmesi bekleniyor. Final sezonu ise muhtemelen 2023 yılında yayınlanacak.

Habere göre aynı zamanda bir spin-off dizi de düşünülüyor. John Krasinski'nin başrolünde yer aldığı dizi 4. sezon onayı aldığında kadroya Michael Peña'nın katıldığı da açıklanmıştı. Muhtemel uzantı dizi, oyuncunun 3. sezon finalinde tanıtılacak karakteri Domingo “Ding” Chavez'in maceralarını konu alacak. Ancak şu an için dizinin konsepti belli değil ya da senaryoları yazılmadı.

3. sezonda Jack, hem firarda hem de zamana karşı yarışta olacak. CIA ve uluslararası dolandırıcılar tarafından aranırken hem kendisine kurulan komplodan kurtulmaya çalışacak hem de global bir çekişmeyi önlemeye uğraşacak.

Amazon Studios, Paramount TV Studios ve Skydance TV'nin yapımını üstlendiği dizide Wendell Pierce (James Greer) ve Michael Kelly (Mike November) de rol alıyor. Peña'nın karakteri Chavez, ordudan sonra CIA'e geçiş yapan ve Rainbow Six'de görevli, pek çok uluslararası göreve katılmış bir isim. Karakter Jack Ryan evrenindeki 22 romanda yer alıyor ve film uyarlamalarından "Clear and Present Danger"da Raymond Cruz tarafından canlandırıldı. Jack Ryan'ı ise yıllar içerisinde Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine oynadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER