Güneşin Karanlığında, 13 Mayıs'ta Netflix'te başlıyor!

Güneşin Karanlığında, 13 Mayıs'ta Netflix'te başlıyor!
Michael Connelly'nin çok satan romanlarından uyarlanan The Lincoln Lawyer (Güneşin Karanlığında), 13 Mayıs'ta Netflix'te yayında.

Eski ortağının öldürülmesinin ardından Mickey Haller, hukuk firmasını ve sansasyonel bir cinayet davasını devralmak zorunda kalır. Şimdiye dek üzerinde çalıştığı bu en büyük davayı Lincoln Town Car model arabasının arka koltuğundan yürüten Mickey, düşündüğünden daha büyük risklerin söz konusu olabileceğini keşfeder. 

Manuel Garcia-Rulfo'nun başrolünde yer aldığı dizide Neve Campbell, Becki Newton, Jazz Raycole, Angus Sampson, Christopher Gorham, Ntare Guma Mbaho Mwine, LisaGay Hamilton, Jamie McShane, Reggie Lee ve Krista Warner gibi isimler de rol alıyor.

David E. Kelley'in (Big Little Lies, Goliath) yazar ve yapımcı olarak yer aldığı The Lincoln Lawyer'da Ted Humphrey (The Good Wife, Wisdom of the Crowd) senarist, yapımcı ve showrunner olarak görev alıyor. Daha önce sinemaya uyarlanan The Lincoln Lawyer'ın film uyarlamasında başrolde Matthew McConaughey yer aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER