Sally Rooney uyarlaması Conversations with Friends 15 Mayıs'ta başlıyor

Sally Rooney uyarlaması Conversations with Friends 15 Mayıs'ta başlıyor
Normal People dizisinin uyarlandığı romanın yazarı Sally Rooney'in kaleme aldığı Conversations with Friends'ten uyarlanan yeni dizinin yayın tarihi belli oldu ve yeni bir tanıtım ile poster yayınlandı.

Alison Oliver, Sasha Lane, Joe Alwyn ve Jemima Kirke'nin başrolünde yer aldığı dizi BBC Tree-Hulu ortaklığıyla ekrana gelecek. 12 bölümlük sezon 15 Mayıs'ta yayınlanacak.
 
Conversations with Friends, üniversite öğrencisi iki genç kadının evli bir çiftle olan tuhaf ve beklenmedik ilişkisini konu alıyor. Frances ile Bobbi, bir zamanlar sevgili, şimdilerde en yakın arkadaş olan iki kadındır. Üç yıl önce ayrılmalarına rağmen hala ayrılmaz bir ikili olarak Dublin'de yaşıyorlar ve Melissa-Nick çiftinin dünyasına doğru çekildiklerinde hayatları hareketleniyor. Melissa ve Bobbi açık bir şekilde flört etmeye başladıktan sonra Nick ve Frances ikilisi de sürpriz bir şekilde gizli bir ilişkiye adım atıyor. Ancak bu ilişki Bonni ve Melissa'nın arasındaki bağı ve arkadaşlığı test eder hale geliyor.

Conversations with Friends, ülkemizde Monokl Yayınları tarafından "Arkadaşlarla Sohbetler" ismiyle yayımlandı. Rooney, dizide Normal People’ın yönetmeni Lenny Abrahamson ve senaristi Alice Birch'le birlikte çalıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER