YOU dizisinin yeni kadın başrolü belli oldu

YOU dizisinin yeni kadın başrolü belli oldu
YOU dizisinin yeni kadın başrolü belli oldu. 

4. sezon çekimlerine başlayan dizinin kadrosuna Charlotte Ritchie katıldı. BBC yapımı Call the Midwife dizisiyle bilinen Ritchie'nin TV kariyerinde Ghosts (UK), Grantchester, Feel Good, Dead Pixels gibi yapımlar da bulunuyor.

Penn Badgley'in başrolünde yer aldığı YOU'nun 3. sezonu Joe'nun Marienne'i (Tati Gabrielle) bulabilmek için Paris'e gitmesiyle tamamlanmıştı. Ritchie, sanat galerisi yöneten Kate karakterine hayat verecek. Etrafındakilere karşı duvarları olan ama arkadaşlarına sadık, etraftaki yetişkin olmaya alışkın Kate şüpheci, akıllı ve bağımsız birisi olarak öne çıkıyor. Tatlı ve oldukça zengin biri olduğu için oportünist kişileri kendine çeken en yakın arkadaşı Lady Phoebe'ye karşı özellikle korumacı olan Kate, şu sıralar benmerkezci partisever Malcolm'la sevgili. Malcolm, Amerikalı aykırı tip Joe'yu ayrıcalıklı dünyalarına davet ettiğinde hem ondan hoşlanmıyor hem de onda bir şeylerin göründüğü gibi olmadığından şüpheleniyor.

YOU'nun 4. sezonda son olarak The White Lotus ve Euphoria dizilerinde rol alan Lukas Gage de yer alacak. Gage, Amerikalı ve zengin bir ailenin en küçük oğlu Adam'ı canlandıracak. Başarılı ailesinin standartlarının altında kalmakla ünlü olan Adam, girişimci ve kumarbaz, eğlenceli bir parti sahibi ve hızlı bir arkadaş. Öte yandan problemlerini uyuşturucuyla perdeleyen, kendini kanıtlamak için ne kadar ileri gidebileceği belli olmayan birisi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER