Teen Wolf'un filminin kadrosu genişlemeye devam ediyor

Teen Wolf'un filminin kadrosu genişlemeye devam ediyor
Teen Wolf'un filminden kadro haberleri gelmeye devam ediyor.

Kadroya son olarak dizide de rol alan Ian Bohen (Peter Hale) ve Khylin Rhambo'nun (Mason Hewitt) yanı sıra Vince Mattis (Eli Hale), Nobi Nakanishi (Deputy Ishida) ve Amy Lin Workman (Hikari Zhang) katıldı. Mattis, Derek Hale'in 15 yaşındaki oğlu olarak rol alacak. 3. sezonda Katashi'nin gençliği olarak iki bölümlüğüne dizide yer alan Nakanishi ise farklı bir rolle filmde yer alacak.

Dizinin yaratıcısı Jeff Davis'in kaleme aldığı film, ABD merkezli dijital platform Paramount+'ta yayınlanacak. MTV Entertainment Studios ise yapımını üstlendi. Filmde Scott, şimdiye kadar yüzleştikleri en ölümcül düşmanla savaşmak için yeni müttefikler bulacak ve arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelecek.

Filmde rol alacağı açıklanan diğer isimler şöyle:

● Tyler Posey (Scott McCall)
● Holland Roden (Lydia Martin)
● Shelley Hennig (Malia Tate)
● Crystal Reed (Allison Argent)
● Orny Adams (Koç Bobby Finstock)
● Linden Ashby (Şerif Noah Stilinski)
● JR Bourne (Chris Argent)
● Seth Gilliam (Dr. Alan Deaton)
● Colton Haynes (Jackson Whittemore)
● Ryan Kelley (Jordan Parrish)
● Melissa Ponzio (Melissa McCall)
● Dylan Sprayberry (Liam Dunbar)

Dizinin önemli oyuncularından Dylan O’Brien ve Arden Cho filmde rol almayacak. Tyler Hoechlin'in ise yer alması bekleniyor ve anlaşmasının tamamlanmak üzere olduğu konuşuluyor. Dizide rol alan Cody Christian, Daniel Sharman, Susan Walters ya da Carver ikizleri gibi diğer oyuncuların yer alıp almayacağı ise şimdilik bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER