Son Dönemde Gelen Bazı Onay ve İptal haberleri

Son Dönemde Gelen Bazı Onay ve İptal haberleri
Yakın dönemde pek çok dizinin geleceğiyle ilgili iyi ya da kötü haberler geldi.

** BBC'nin yeni dizileri The Tourist, The Responder, Vigil ve Time'a 2. sezon onayı verdiğini bu haberimizle duyurmuştuk.

** HBO ve RAI ortak yapımı My Brilliant Friend dizisi 4. ve son sezonu için onay aldı. Hali hazırda HBO'da 3. sezonu yayınlanan dizinin final sezonu Elena Ferrante’nin Napoli Romanları serisinin 4. ve son kitabı The Story of the Lost Child’a dayanacak.

** ABC, yeni komedi dizisi Abbott Elementary’e 2. sezon onayını verdi. Dizi, ABD'de bu sezonun en çok izlenen komedi dizisi olarak öne çıkıyor.
** ABD'de siyahlara yönelik içerik yayını yapan BET kanalında ekrana gelen Sistas ve The Oval yeni sezon onayı aldı. Tyler Perry imzalı iki diziden Sistas 5. sezonu, The Oval ise 4. sezonu garantilemiş oldu. The Oval dizisi devam eden 3. sezonunu bu gece yayınlanacak bölümle tamamlayacak. Sezon arası veren Sistas ise 29 Haziran'da yeniden ekranda olacak.

** Netflix, Brezilya yapımı dizilerinden De Volta Aos 15'e (Back to 15) 2. sezon onayı verdi. Dizi 25 Şubat'ta yayınlanmıştı.

** Netflix, iki sezon süren The Baby-Sitters Club’ı  iptal etti.

** Nordik platform Viaplay’de ekrana gelen, Danimarka yapımı suç draması Those Who Kill 3. sezon onayını aldı. 2023’te yeniden ekranda olacak.

** İsveç yapımı aynı isimli dizinin İngiltere uyarlaması olarak Channel 4 kanalında ekrana gelen Before We Die dizisi kanaldan 2. sezon onayını aldı.

** İlk sezonuyla 18 Kasım’da dijital platformlardan BritBox’ta yayınlanan suç draması Crime, 2. sezon onayını aldı. Irvine Welsh’in 2008’de yayımlanan aynı adlı çok satan romanından uyarlanan dizinin başrol oyuncusu Dougray Scott ikinci sezonda da rol alacak.

** Apple TV+, İspanyolca-İngilizce dillerinde hazırlanan komedi dizisi Acapulco’ya 2. sezon onayı verdiğini duyurdu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER