Amazon'dan da Harlan Coben dizisi geliyor: Shelter

Amazon'dan da Harlan Coben dizisi geliyor: Shelter
Harlan Coben uyarlamalarının sayısı artmaya devam ediyor. Netflix'in yanına Amazon Prime da katıldı ve yazarın "Shelter" adlı romanının dizi uyarlamasına onay verdi.

Jaden Michael'ın başrolünde yer aldığı dizide Constance Zimmer, Adrian Greensmith, Abby Corrigan, Sage Linder ve Brian Altemus da rol alıyor. MGM International Television Productions ve Amazon Studios yapımını üstleniyor. Coben'in Mickey Bolitar üçlemesinin ilk romanı olan Shelter, "Sığınak" adıyla Martı Yayınları tarafından yayımlandı.

Kitap Açıklaması
 
Babasının ölüm anına şahit olduktan ve annesini rehabilitasyon merkezine gönderdikten sonra Mickey Bolitar yeni bir kasabada, uzun zamandır görüşmediği amcası Myron Bolitar ile birlikte yaşamak zorunda kalır. Yeni hayatında onun için güzel olan tek şey kız arkadaşı Ashley’dir. Fakat Ashley bir gün, ardında hiç iz bırakmadan ortadan yok olur.

Hayatındaki bir başka insanı daha kaybetmek istemeyen Mickey, kız arkadaşının izini sürerken gizemli bir yeraltı dünyası keşfeder. Burada, Ashley’nin aslında tanıdığı kişi olmadığını öğrenir. Hatta babası bile, sandığı kişi değildir. Mickey öyle sarsıcı bir gerçekle karşılaşır ki hayatındaki diğer her şey artık çocuk oyuncağı gibi gelir.

Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Hold Tight ise yakında izleyiciyle buluşacak.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER