HBO Max International'ın başkanı Johannes Larcher MIPTV 2022'ye konuk oluyor

HBO Max International'ın başkanı Johannes Larcher MIPTV 2022'ye konuk oluyor
HBO Max International'ın başkanı Johannes Larcher de bu yılki MIPTV'nin konuklarının arasına dahil oldu.

HBO Max'in uluslararası alanda genişlemesinden ve yönetiminden sorumlu Larcher, festivalde bir konuşma yapacak ve platformun geleceğe yönelik stratejilerinin yanı sıra sektörün problemlerinden ve trendlerden bahsedecek. MIPTV 2022, 4-6 Nisan tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. Larcher'ın konuşması ise 5 Nisan'da gerçekleşecek.

Mayıs 2020'de açılan HBO Max, bu hafta itibarıyla Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Moldova, Karadağ, Hollanda, Kuzey Makedonya, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya ve Slovenya'da hizmet vermeye başladı. Yıl sonuna kadar Türkiye ve Yunanistan dahil 6 ülkede daha açılış yapacak. Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network ve Max Originals'ı bünyesinde toplayan HBO Max, 2026'ya kadar 190 ülkeye genişlemeyi hedefliyor.

3 günlük yeni formatıyla pazara hizmet vermeyi hedefleyen MIPTV, bu yılki fuarda MIPFORMATS, MIPDoc ve MIPDrama'yı da bir araya getiriyor. Dizilere yönelik içerik fuarı CANNESERIES ise 1-6 Nisan tarihleri arasında Cannes'da yapılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER