Emmy Rossum, Tom Holland'lı The Crowded Room dizisinin kadrosunda

Emmy Rossum, Tom Holland'lı The Crowded Room dizisinin kadrosunda
Emmy Rossum, Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan The Crowded Room dizisinin kadrosuna katıldı.

Tom Holland'ın başrolünü üstlendiği antoloji dramayı yazar Akiva Goldsman hazırlıyor. Yapımını Apple, New Regency ve Weed Roads Production üstleniyor. 10 bölümlük sezonu Kornél Mundruczó (Pieces of a Woman) yönetecek.

Dizi, akıl hastalığı ile yaşamayı öğrenen ve mücadele edenlerin gerçek hikayelerini ekrana getirecek. İlk sezon Daniel Keyes'in kaleme aldığı biyografi The Minds of Billy Milligan'dan uyarlanıyor. Holland, Çoklu Kişilik Bozukluğu nedeniyle bir suçtan beraat eden ilk kişi olarak da bilinen Danny Sullivan’ı canlandıracak. 

Tom Holland'dan yaklaşık 10 yaş daha büyük olan Emmy Rossum ise kurtuluşu daima bir erkekte gören ve sürekli bir arayışta olan Danny'nin annesini canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Amanda Seyfried ise kariyerinin en zorlu vakasıyla karşılaşan, diğer yandan bekar bir anne olarak hayatını dengelemeye çabalayan bir klinik psikoloğa hayat verecek.

Shameless dizisiyle bilinen Emmy Rossum, dijital platformlardan Peacock'ta ekrana gelmesi için hazırlanan Angelyne dizisinde de tol alıyor. Rossum'un eşi Sam Esmail'in hazırladığı dizi bu yıl içinde ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER