Marvel'ın yeni dizisi Moon Knight'tan yeni bir tanıtım videosu ve poster geldi

Marvel'ın yeni dizisi Moon Knight'tan yeni bir tanıtım videosu ve poster geldi
Marvel'ın yeni dizisi Moon Knight'tan yeni bir tanıtım videosu ve poster geldi. Tanıtım videosu Amerikan Futbol Ligi NFL'in final maçı Super Bowl sırasında yayınlandı.

Disney+'ta 30 Mart'ta başlayacak yeni dizinin başrolünü Oscar Isaac (Scenes From a Marriage, Dune) üstleniyor. Jeremy Slater showrunner ve senarist olarak görev alırken Marvel Studios ise beklendiği gibi yapımını üstlendi. May Calamawy, Ethan Hawke ve Gaspard Ulliel de 6 bölümlük sezonda Isaac'e eşlik ediyor.

Şikago’da doğan, Yahudi-Amerikan bir hahamın oğlu olan Marc Spector üst düzey paralı bir askerdir. Marc, ters giden bir görev sonrası çölde ölüme terk edilmişken kendisini bulan Mısırlılar tapınaklarına götürür. Kalbi duran Spector’a görünen ay tanrısı Khonshu dünya üzerindeki avatarı olması halinde hayata döneceğini söyler. Khonshu'nun avatarı olduktan sonra ABD'ye geri dönen Marc burada suçla savaşmaya karar verir.

Filmin ilk tanıtımı geçtiğimiz ay yayınlandı. Yayınlanan yeni tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER