İbo Show yeni sezona ünlü konukları ve sürprizlerle başlıyor!

İbo Show yeni sezona ünlü konukları ve sürprizlerle başlıyor!
Star ekranlarının sevilen eğlence programı ‘İbo Show’, yeni sezona başlıyor. Yayınlandığı günden beri müziğin ve eğlencenin tek adresi olan ‘İbo Show’, büyük bir sürprizle seyirci karşısına çıkıyor. Ünlü komedyen Şafak Sezer ve danslarıyla milyonları kendine hayran bırakan Oryantal Didem artık ‘İbo Show’ kadrosunda! ‘İbo Show’, 13 Şubat Pazar günü saat 20.00’de başlıyor.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlanacağı ‘İbo Show’, yeni sezona sürprizlerle başlıyor. İlk bölüm tanıtımıyla da büyük merak uyandıran ‘İbo Show’; kahkaha, müzik ve eğlenceyi bir arada yaşatacak.

İLK BÖLÜM KONUKLARIYLA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATACAK
Yeni sezonun ilk konukları ise; Polat Alemdar olarak tanınan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata dönen sevilen sanatçı Hakan Taşıyan, Halk ozanımız Aşık Mahzuni Şerif'in torunu Yiğit Mahzuni, şarkıları dinlenme rekorları kıran Melek Mosso, programın yeni sezon kadrosunda her hafta yer alacak olan renkli esprileriyle Şafak Sezer ve çok özel danslarıyla Oryantal Didem. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER