FilmBox, Sevgililer Günü'nü dört güzel filmle kutluyor!

FilmBox, Sevgililer Günü'nü dört güzel filmle kutluyor!
Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle ekranlara renk getiriyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde, aşkın farklı yüzlerini anlatan, romantizm ve eğlenceyi birleştiren birbirinden güzel 4 film, keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarında yer alacak.

Bir Varmış Bir Yokmuş – 14 Şubat Pazartesi - Saat: 16:25

Melisa Sözen ve Mert Fırat’ı bir araya getiren filmin öyküsünde, anaokulu öğretmeni olan Nehir, bir gün tesadüfen bir şarkı dinler ve dinlediği şarkı genç kadını derinden etkiler. Nehir şarkıyı o kadar çok beğenir ki notaların ardından, şarkıyı yapan müzisyenin peşine düşmeye karar verir. Bu yol karşısına, şarkının sahibi Ozan'ı çıkarır. Ama Ozan, hayatında yaşadığı derin bir travma yüzünden adeta çıkmaz bir sokak gibidir. Bir tarafın kararlılığı ile diğer tarafın bocalamaları arasında sıkışıp kalan bu ilginç aşk hikayesi, acaba masalsı bir mutlu sona bağlanabilecek mi?

Kazara Koca (The Accidential Husband)  – 14 Şubat Pazartesi - Saat: 18:10

Pazartesi akşamı başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Colin Firth, Quentin Tarantino'nun yönetmenliğini üstlendiği Ucuz Roman ve Kill Bill isimli filmlerde aldığı rollerle tanınan Uma Thurman ve Grey's Anatomy dizisindeki Denny Duquette karakteriyle tanınan Jeffrey Dean’ın yer aldığı romantik komedi Kazara Koca filmini, FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz. Kazara Koca filminin konusu, New York’ta evlilik belgesi almanın sürücü ehliyeti almaktan daha kolay olduğunu düşünen Radyo programcısı Dr. Emma Lloyd ile yayıncı nişanlısı Michael’ın öyküsünü anlatıyor. Evlenmek için yapmaları gereken, belediyeye beraber gitmek, gerekli belgeleri hazırlayarak imzaları atmaktır. Emma bir radyo yayını sırasında dinleyicilerine, her zamanki gibi gelişigüzel aşk reçeteleri dağıtırken Patrick Sullivan adlı itfaiyecinin aşk hayatına öldürücü bir darbe indirir. Bu çok bilinçli olmayan ama yine de kötü niyetli davranışın altında kalmak istemeyen ve buna bir cevap vermek isteyen Patrick de okuduğu gazeteden Emma’nın evlenmek üzere olduğunu öğrenince kusursuz ve unutulmaz bir intikam planı tasarlar ve uygular.

Mutluluk Zamanı – 14 Şubat Pazartesi - Saat: 19:45

Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'in senaryosunu yazdığı, Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu romantik komedi türündeki filmin başrolünde Kiralık Aşk dizisinde canlandırdıkları Ömer ve Defne karakterleriyle büyük başarı yakalayan Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alıyor. Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı  ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyazperdeye aktarılıyor.

Seni Seviyorum Berlin (Berlin, I Love You)  – 14 Şubat Pazartesi, Saat: 21:30

Keira Knightley, Hellen Mirren, Jim Sturgess, Luke Wilson, Mickey Rourke gibi yıldızlar, Almanya’nın en heyecan verici kenti Berlin’de geçen 10 aşk hikayesini anlatan bu filmde bir araya geliyor. Seni Seviyorum Berlin; Paris, Je t'aime, New York, I Love You ve Rio Eu Te Amo gibi aşk şehirleri serisinin en yeni bölümü. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER