Özgün ve benzerlerinden farklı yapımlar hafta sonunda GAİN’de!

Özgün ve benzerlerinden farklı yapımlar hafta sonunda GAİN’de!
Perşembe’den Pazartesi’ye, hafta sonu dijital ekranda aradığınız her şey GAİN’de! Haber, belgesel, dizi, yarışma, talk show ve hatta festival filmleri her zevke, her ihtiyaca ve her türlü içerik krizine deva oluyor. Özgün ve benzerlerinden farklı yapımlar izleyiciye nefes aldırıyor; kaliteli bir hafta sonunu garantiliyor. 
 
GAİN Orijinalleri, özel seçkiler, filmler, diziler, yarışmalar, şovlar… Günceli yakalayan tarzları, zekice detayları, özgün konuları ve nefes aldıran hikayeleriyle izleyicileri yeni haftaya bomba gibi hazırlıyor!
 
Perşembe akşamı İstanbul’un arka sokaklarına davetlisiniz
Perşembe akşamı için bir dizi bir de aktüalite programı uygun seçimler olabilir. Olay yaratan dizi Duran’ın bu hafta yayınlanan özel bölümü “The Making of Duran”, Beştelsiz’de hayatın nasıl başladığını, ekibin nasıl bir araya geldiğini, çekimler boyunca neler yaşandığını ve tüm bu yolculuğun arka planını izleyiciyle buluşturuyor. 
 
Perşembe günü, Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı – Arka Bahçe de yeni bölümüyle ekranda. Taylan bu kez Fikirtepe’ye doğru yola çıkıyor, Tiktok aleminin sırlarını ve bunun mahalle ile bağını çözmeye çalışıyor. 
 
Cuma akşamı hareket zamanı
Rap dünyasının yeni yıldızını keşfetmek üzere yola çıkan GAİN Açık Mikrofon’da elemeler tamamlandı. Programın bu Cuma yayınlanacak yeni bölümünde iki gruba ayrılan finalistler MMA dövüş kafesinde dişe diş kana kan bir mücadele veriyor. Silahları yumrukları değil, sözleri!
 
Haftanın son gününde artık vazgeçilmez hale gelen Dayı Şov yine kafasına göre… yeni bölümün konukları ise iki başarılı oyuncu Fırat Albayram ve Giray Altınok. Ayrıca K-Pop belgeselinde yer alan Inside Circle dans grubunun dans gösterisiyle renklenecek ve canlı yayınlanacak program yine gündem yaratacak.
 
Hafta sonu yeni keşifler zamanı: Festival filmlerinden K-Pop dünyasına 
Hafta sonu entelektüel ve sanatsal faaliyetlere girişmek, yeni dünyaları keşfe çıkmak için ideal! Tümü Fransız yapımı, farklı temalara sahip uzun ve kısa metraj filmlerden oluşan seçkisiyle “My French Film Festival”, 14 Şubat’a kadar GAİN’de yayında. Festival filmlerine merakı olanlar ilk fırsatta izleyebilir veya biraz romantizm için Sevgililer Günü akşamını bekleyebilir!
 
Son günlerin kaçırılmayacak içeriği ise GAİN Orijinali “K-Pop Türkiye: Bir Z Kuşağı Dalgası” isimli belgesel. İki bölümlük yapımda Türkiye’de K-pop dosyası açılıyor. Güney Kore’de doğup tüm dünyayı etkisi altına alan K-pop’la ilgili tüm merak edilenler GAİN’de cevap buluyor.
 
Haberler artık yatay ekranda
Türkiye ve dünyadan derlenen hızlı haber turu ile Mirgün Cabas ve Duygu Demirdağ’ın sunumuyla GAİN’de her gün gerçekleştirilen canlı haber yayınları artık yatay olarak TV uygulamasında da izlenebiliyor. 
 
İleri yaşlarına rağmen tutkularından vazgeçmeyenler
Hafta sonunun bir diğer keyifli içeriği ise, Yaşıma Başıma Bakmadan. 6. bölümüyle Cumartesi günü yayında olacak programın konukları bu kez karavanla dünyayı gezen Lütfiye ve Melih çifti Korkularıyla değil, umutlarıyla hareket eden, ileri yaşlarına rağmen tutkularından vazgeçmeyen çift, “Bilgi ve yeteneğimizin yetmediği yerde hevesimizle başardık” diyorlar. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER