Netflix Türkiye'de Bu Ay Neler Var? | Şubat 2022

Netflix Türkiye'de Bu Ay Neler Var? | Şubat 2022
Netflix Türkiye, Şubat ayında da izleyiciyi orijinal ve lisanslı pek çok yeni içerikle buluşturacak. Şubat programındaki orijinal yapımları aşağıda bulabilir, lisanslı içeriklere gelecek sayfadan ulaşabilirsiniz.


NETFLIX DİZİLERİ

Vikings: Valhalla (25/02/2022)

Vikings'ten 100 yıl sonrasını konu alan devam niteliğindeki bu dizide, yeni bir efsanevi kahraman kuşağı kendi kaderini şekillendirmek ve tarih yazmak için ortaya çıkar.

Space Force: 2. Sezon (18/02/2022)

Yeni bir yönetimle çalışan General Naird ve sorunlu ama sevimli mürettebatı, Uzay Kuvvetleri'nin varlığının sürdürülmeye değer olduğunu dört ay içinde kanıtlamak zorunda.

Inventing Anna (11/02/2022)

Girişimci mi, sahtekâr mı? Gerçek bir öyküden uyarlanan bu dizide bir gazeteci, Anna Delvey'nin New York sosyetesini Alman bir mirasyedi olduğuna nasıl inandırdığını araştırır. 

Young Wallander: Killer's Shadow (17/02/2022) 

Kurt, tüm ülkede infiale yol açan haberle bağlantılı görünen gizemli, dehşet verici bir ölümü soruşturur. Üstelik bu cinayet, Rask'ın Malmö'deki ilk vakalarından biridir.

Toy Boy: 2. Sezon (11/02/2022)

Hugo bombalama olayını araştırırken işten arkadaşlarıyla birlikte yeni bir çift düşmanla ve birtakım farklı zorluklarla baş eder.


Raising Dion: 2. Sezon (01/02/2022)  

Nicole süper güçleri hakkında daha öğrenecek çok şeyi olan oğlunu yetiştirmeye devam eder ama Dion giderek güçlenirken tehlike düşündüklerinden daha yakın olabilir.

Disenchantment: 4. Kısım (09/02/2022)

Talihsizliklerin peşini bırakmadığı Prenses Bean, arkadaşlarıyla birlikte yeni tehditlerle karşılaşırken kendini Steamland'de, bir su altı kalesinde ve cehennemde bulur.

Murderville (03/02/2022)

Oyuncuların doğaçlama yaptığı bu suç komedisinde eksantrik dedektif Terry Seattle, bir dizi cinayeti soruşturmak için her şeyden bihaber ünlü konuklarla el ele veriyor.

Suça İtilen Çocuklar (Çok Yakında)

Bir çocuk mahkemesindeki karmaşık davalara bakan sert bir yargıç, küçük yaştaki suçlulara karşı hissettiği nefreti adalet ve cezaya olan sıkı inancıyla dengeler.

Swap Shop: 2. Sezon (16/02/2022)

Birinin çöpü bir başkasının kazancı. Deneyimli koleksiyoncular büyük paralar karşılığında satabilecekleri kelepir ürünleri bulmak için Tennessee'de yollara düşüyor.

NETFLIX FİLMLERİ

Aşk Taktikleri (11/02/2022)

Aslı, gerçek adını saklayarak ilişkiler hakkında oldukça popüler bir blog yazan, erkekleri çözdüğüne inanan bir moda tasarımcısıdır. Kerem ise kadınlara inanmayan, kısa süreli ilişkiler yaşayan, çapkın ve kadınları çözdüğüne inanan bir reklamcıdır. Aşka inanmayan bu iki genç, bir diğerini kendine âşık etmek için bir iddiaya girince sıra dışı taktiklere başvurmaya başlar. Türlü tesadüfler ve komik olaylar sonucunda kader onları birbirine bağlar ve aralarında mutlu bir aşk filizlenir.

UFO (23/02/2022)

Müzik tutkunu Deniz ile motosiklet yarışçısı Ese görünüşte bambaşka dünyaların insanları. Ama bu dünyaya fazla gelecek bir aşk onları birbirine bağladı.

Tall Girl 2 (11/02/2022)

Okul müzikalinde başrolü kapmak Jodi için hayallerin gerçeğe dönüşmesi anlamı taşır ama üzerindeki baskı hem öz güvenini hem de ilişkisini zedeleyecektir.

Bigbug (11/02/2022)

Bu bilim kurgu komedisinde androidler aşçı, dronlar güvenlik, robotlar efendi. Ne parlak bir gelecek! Ama çatlaklar baş gösterip yapay zekâ isyanı çıkınca iş değişecek.

Teksas Katliamı (18/02/2022)

Bu devam filminde Teksas'taki bir hayalet kasabayı yeniden canlandırmak isteyen fenomenler, insan derisinden bir maske takan kötü şöhretli katil Deri Surat'la karşılaşır.

Madea'nın Muhteşem Dönüşü  (25/02/2022)

Geri dönen Madea, torununun oğlunun üniversite mezuniyet töreninde bir aile draması yaşanırken hiçbir saçmalığa müsamaha göstermiyor.

undefined">NETFLIX BELGESELLERİ

jeen-yuhs: Bir Kanye Üçlemesi (16/02/2022- Her Hafta Yeni Bölüm)

Rapçi Kanye West'in kariyerini gözler önüne seren bu etkileyici ve samimi üç bölümlük belgeselde yıldızı yeni parlayan bir süperstar ile bir yönetmenin hayatları kesişir.

Düşüş: Boeing Davası (18/02/2022)

Araştırmacılar, Boeing'in kârı güvenliğin önüne koymasının birkaç ay içinde art arda yaşanan iki korkunç kazaya katkıda bulunmuş olabileceği iddiasını inceliyor.

NETFLIX ÇOCUK & AİLE

The Cuphead Show! (18/02/2022)

Popüler video oyunundan uyarlanan bu animasyon dizisi, fevri Cuphead ve onun kolayca kandırılabilen kardeşi Mugman'in başlarına gelen talihsizlikleri konu alıyor.

Kozmik Kid: 3. Sezon (03/02/2022)

Yerel Kahramanlar, Dünya'nın en büyük koruyucularına dönüşünce Kid'in süper kahramanlık hayalleri gerçek olur. Ancak bu aşırı muhteşem macerada bir terslik mi vardır?

Gabby'nin Hayal Evi: 4. Sezon (01/02/2022)

Gabby önderliğinde yeni dersler ve sürprizlerle dolu maceralara atılan Pandi, Çılgın Kedi, Kekedi, Karton Yavru Kedi ve diğer sevilen dostlara Floyd da eşlik ediyor.

LİSANSLI İÇERİKLER

Yeşil Şövalye (11/02/2022)

David Lowery'nin yönettiği Yeşil Şövalye, krallığa olan bağını kanıtlamak için kendisine meydan okuyan düşmanı Yeşil Şövalye'ye karşı zorlu bir mücadeleye girişen Sir Gawain’in hikâyesini konu ediniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER