Maggie, Hulu'ya transfer oldu

Maggie, Hulu'ya transfer oldu
2021-2022 sezonunun yeni dizi projelerinden Maggie, yayıncı değiştirdi.

ABD'deki ulusal kanallardan ABC'den onay alan dizinin sezon ortasında yayında olması planlanıyordu. Ancak The Goldbergs, Home Economics ve yeni dizisi The Wonder Years'a tam sezon onayı veren, yayına kısa bir süre önce başlayan komedi dizisi Abbott Elementary'nin ve reality şov Judge Steve Harvey'in performanslarından memnun olan kanal Maggie için uygun bir zaman dilimi bulamadı.

Deadline'ın haberine göre Maggie, aynı gruba bağlı dijital platform Hulu'ya transfer oldu. Kahkaha efektsiz komedi dizisinin başlangıç tarihi daha sonra açıklanacak. Maggie, son dönemde CBS'ten Paramount+'a geçen SEAL Team ve NBC'den Peacock'a geçen The Lost Symbol / A.P. Bio dizilerinin ardından aynı grup içinde yayıncı değiştiren bir diğer ulusal kanal projesi oldu.

Tim Curcio imzalı 2019 yapımı aynı isimli kısa filmden uyarlanan dizide psişik olarak hayatını sürdürmeye çalışan genç bir kadının hikayesi anlatılacak. Maggie, sık sık çevresindeki insanların kaderini görmektedir ve kendi geleceğiyle ilgili bir şeyler de görünce sahip olduğu özellikle yaşamaya mecbur kalır. Başrolünde Rebecca Rittenhouse'ın yer aldığı dizide David Del Rio, Nichole Sakura, Angelique Cabral, Leonardo Nam, Ray Ford, Chloe Bridges, Kerri Kenney ve Chris Elliott da rol alıyor. Justin Adler ve Maggie Mull senaryoyu kaleme alıyor. Yapımını 20th Television üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER