ABC'den 2021-2022'de 4 dizi daha geliyor: The Wonder Years, Queens, Maggie & Abbott Elementary

ABC'den 2021-2022'de 4 dizi daha geliyor: The Wonder Years, Queens, Maggie & Abbott Elementary
ABC'den 2021-2022'de 4 dizi daha geliyor:

* The Wonder Years:

1988-1993 arası yayınlanan aynı isimli dizinin uyarlaması olacak. 1960'lı yıllarda geçilen hikaye orta sınıf siyahi bir ailenin yaşantısına 12 yaşındaki oğulları Dean üzerinden konuk edecek. Don Cheadle, Dean'in yetişkin versiyonu olarak dış seslendirme yapacak. Dizide Dean'in ailesinin karmaşık bir dönemde nasıl "mükemmel" yıllar geçirdiği anlatılacak.

Elisha “EJ” Williams, Dule Hill, Saycon Sengbloh, Laura Kariuki, Julian Lerner, Amari O’Neil ve Milan Ray kadroda yer alacak. Saladin Patterson senaryosunu, 20th Television ise yapımını üstlendi.

Queens:

90'lı yıllarda Nasty Bitches isimli hip-hop gruplarıyla ün sahibi olan artık 40'lı yaşlardaki dört kadın eski günlere dönebilmek için bir araya gelirler.

Kadroda Eve (Brianna/Professor Sex), Naturi Naughton (Jill/Da Thrill), Nadine Velazquez (Valeria/Butter Pecan), Taylor Selé (Eric Jones), Pepi Sonuga (Lil Muffin), Brandy (Naomi/Xplicit Lyrics) yer alıyor. ABC Signature yapımını üstlendi.

Abbott Elementary:

Philadelphia'daki devlet okulunda bir grup öğretmen ve bir müdür kendilerine karşı olan her şeye rağmen çocuklara düzgün bir eğitim verip hayatta başarılı olabilmeleri için bir araya geliyor. Sayıca az olmalarına, kaynak yetersizliğine ve okul çevresindeki aksini düşünenlere rağmen yaptıkları işi seviyorlar.

Kadroda Quinta Brunson, Tyler James Williams, Janelle James, Chris Perfetti, Lisa Ann Walter ve Sheryl Lee Ralph rol alıyor. Brunson, senaryoyu Justin Halpern ve Patrick Schumacker'la birlikte kaleme alıyor. Warner Bros. Television ve 20th Television yapımını üstlendi.

Maggie:

Tim Curcio imzalı 2019 yapımı aynı isimli kısa filmden uyarlanacak. Psişik olarak hayatını sürdürmeye çalışan genç bir kadının hikayesi anlatılacak. Maggie, sık sık çevresindeki insanların kaderini görmektedir ve kendi geleceğiyle ilgili bir şeyler de görünce sahip olduğu özellikle yaşamaya mecbur kalır.

Başrolünde Rebecca Rittenhouse'ın yer aldığı dizide David Del Rio, Nichole Sakura, Angelique Cabral, Leonardo Nam, Ray Ford, Chloe Bridges, Kerri Kenney ve Chris Elliott da rol alıyor. Justin Adler ve Maggie Mull senaryoyu kaleme alacak. Yapımını 20th Television üstlenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER