Hikayesi Türkiye'de geçen No More dizisi Şubat ayında ITV'de başlıyor

Hikayesi Türkiye'de geçen No More dizisi Şubat ayında ITV'de başlıyor
İngiliz ITV kanalı gelecek ay izleyiciyi yeni bir diziyle buluşturmaya hazırlanıyor. Hikayesi Türkiye'de geçen "No More" adlı diziden ilk tanıtım ise kısa süre önce yayınlandı.

Kathy (Sheridan Smith) ve Martin (Michael Jibson), oğulları Noah (Louis Ashbourne Serkis) ve kızları Jessica'yla (Lily Sutcliffe) birlikte güneşin ve denizin tadını çıkaracakları güzel bir tatil için Türkiye'ye gelirler. Noah, otelde tanıştığı Rosie'nin (Jodie Campbell) plaj partisi davetini kabul eder ve Noah'ın partiden sonra gözaltına alınmasıyla tatilleri kabusa dönüşür. Dünyaları yıkılan Kathy ve Martin, pahalı ve yabancı bir hukuk sistemine, medyada büyüyen haberlere ve yardım konusunda direniş gösteren diğer tatilcilere rağmen oğullarının özgürlüğü için savaşmaya başlar.

4 bölümlük dramada Jodie Campbell, Sian Brooke, Murat Seven, David Mumeni, Philip Arditti ve Rufus Hound da rol alıyor. Türkiye'deki seyahat kısıtlamaları nedeniyle 2021’in yaz aylarında İspanya, Manchester ve Bolton'da çekilen No More'u John Alexander (Belgravia) yönetti. Daniel Brokclehurst (Stay Close, Safe, The Stranger) diziyi yarattı. Yapımını ise Red Production Company üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER